Patchpaneel · 1U Hoge Dichtheid · MTP Modules · met Adapters

Vanaf: 558,00

Artikelnummer: N/B Categorie:

Patchpaneel + Lasmodules + accessoires
Maximale capaciteit 12 LC Duplex Splice modules.

Afbeeldingen zijn een grafische weergave van het product.

Beschrijving

1U Patchpaneel met Hoge Dichtheid voor MTP Modules – met adapters

Inclusief 12 slim Splice Modules (12 vezels per stuk)

Optimalisatie van ruimte- en installatietijd
Klaar om te gebruiken

Schuif- en vergrendelsysteem

  • * Inclusief accessoires voor de organisatie
  • Lengte: 43,6 cm
  • Diepte: 27.7 cm
  • Hoogte: 4,4 cm
  • Gewicht (voor installatie): 3,25 kg
  • * Voor het verpakken
  • * Slim lasmodules Beschikbaar in:
  • Multimode OM4
  • Singlemode G657.A2
    1. 1U Patchpaneel met Hoge Dichtheid voor MTP Modules
    2. Capaciteit voor 12 Slim Modules – 144 Vezels
    3. Zijsteunen voor montage in 19 ”rekken, verstelbaar in diepte
    4. Koudgewalst platstaal afgewerkt met zwarte verf.
    5. Modules op vaste niveaus
    6. Bescherming achterzijde
    7. Opklapbare covers voor gemakkelijke toegang
    8. Inclusief een frontje om de vezels te beschermen

    This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.