Gearmeerde Kabel · Metalen Unitube HDPE

Vanaf: 1,00

Artikelnummer: N/B Categorieën: , Tags: ,


Technische Fiche

Afbeeldingen zijn een grafische weergave van het product.

Beschrijving

Optische kabel · Exterieur · SM G652.D · Staal Versterkte Unitube · HDPE · Class Fca

Metalen gepantserde kabel met één buis, beschermd door een metalen omhulsel. Het ontwerp maakt installatie mogelijk in leidingen of voor directe begraving. Het eerste beschermingselement is het metalen omhulsel dat de losse buis beschermt; twee stalen zijgeleiders ingebed in de hoezen bieden stabiliteit en stijfheid langs de kabel. De losse buis bevat optische vezeladers en is gevuld met een verbinding die het tegen vocht beschermt. De HDPE buitenmantel maakt het duurzaam en bestendig.

Kenmerken

De kabel wordt aanbevolen voor directe begraving, blootgesteld aan leidingen of kanalen en biedt goede mechanische weerstand en is anti-knaagdier, ideaal voor plaatsen waar enig dierlijk leven aanwezig is. Verkrijgbaar met HDPE-omhulsel en CRP Fca-classificatie.

Verkrijgbaar in vezeltellingen van 6, 8, 12 tot 24 optische vezels.

Kabel doorsnijden

Voordelen

• Bespaart tijd en kosten tijdens de installatie van de kabel.
• Bestand tegen de tand des tijds.
• Verkrijgbaar in multimode en single-mode.
• Knaagdierbestendig.
• Ideaal voor buitengebruik in leidingen of voor directe begraving.

 

Modules

De kabel biedt één enkel los buisje in natuurlijke kleur waarin 6 tot 24 optische vezels kunnen bevatten. Een anti-vochtband wordt op de buitenkant van het buisje geplaatst.

Modules beschermd met gel tegen vochtigheid.

Toepassingen

De kleine diameter van de kabel maakt het mogelijk om te worden geplaatst in communicatienetwerken of voor interconnectie van IT-apparatuur tussen industriële gebouwen of gebouwen waar geen bestaande leidinginfrastructuur is. Het metalen element van de kabel geeft stabiliteit en mechanische weerstand tegen knaagdieren.

• Ideaal voor gebruik in leidingen in buitenomgevingen.
• Voor gebruik in lokale netwerken.
• Voor gebruik in distributie- of interconnectienetwerken.
• CCTV.
• FTTX.

 

Vraag onze vertegenwoordigers naar de beschikbaarheid.

Aanvullende informatie

Vezel Buffer (μm) Demping (dB/Km)
MM SM
850nm 1300nm 1310nm 1550nm
G652.D 250 ≤0.40 ≤0.30

 

Vezel Anntal Vezels Vezels per tube Diameter Exterieur [mm] Gewicht [Kg/Km] Spanning [N]
SM G652.D 6 6 9.3 ± 0.5 88 ± 10 1500
8 8
12 12
24 24 10.2 ± 0.5 105 ± 10

Gebruiks Temperatuur [ᴼC]
-30 ~ +60 °C

Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaards
• IEC 60794-3-10
• IEC 60793-1
• IEC 60793-2
• ITU-T G.652.D

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.